+421 (0)31 552 26 50 szsdunstreda@gmail.com magyar verzió

Športové súťaže a olympiády

Úspech v okresnej súťaži v stolnom tenise

Športové súťaže a olympiády

Naše žiačky Vivien Kariková (2.ZAA M), Anett Jandura (2. ZAA M), Éva Csizmadia (3.ZAAM) a Barbara Brožeková (1.ZAB S) získali 2.miesto v okresnej súťaži v stolnom tenise, ktorá sa uskutočnila 5. decembra 2018 v Dunajskej Strede. Takto si budú môcť zmerať sily so súperkami v krajskom kole v januári! Držíme vám palce!

Na súťaž žiačky pripravovala profesorka  Andrea Hegedűsová.

Vianočná súťaž v skoku do výšky

Športové súťaže a olympiády

20. decembra 2017 sa opäť konalo športové podujatie a to stredoškolská vianočná súťaž v skoku do výšky. Školu reprezentovali: Anna Hobot z 1. ZAB S, ktorá obsadila 6.miesto a Rebeka Bombicz, ktorá sa umiestnila na skvelom 5.mieste. Dievčatá boli naozaj veľmi šikovné, keďže súťaže sa zúčasnilo okrem iných stredných odborných škôl aj športové gymnázium. Blahoželáme študentkám aj pani profesorke.

Vianočný futsalový zápas

Športové súťaže a olympiády

19. decembra  2017 sa študenti školy zúčastnili vianočného futsalového zápasu, ktorý sa konal v Mestskej športovej hale v Dunajskej Strede. Svoje sily si zmerali s družstvami Športového gymnázia, družstvom SPOŠ a Súkromného gymnázia s VJM v Dunajskej Strede.  Zápasy prebiehali v trvaní 2 x 10 minút a družstvá boli v zostave 5+1. Družstvo školy viedla Mgr. Andrea Hegedűsová a družstvo školy reprezentovali:  Anna Hobot (I. ZAB S), Rebeka Bombicz (I. ZAB S), Anett Jandura (I. ZAA M), Vivien Karika (I. ZAA M),  Kitti Szell (I. ZAA M), Kira Bors (I. ZAA M), Vivien Horváth (II. ZAB S), Krisztiána Farkas (IV. ZAA M),  Regina Király (IV. ZAA M),  Krisztina Győri (IV. ZAA).

Postúpili sme!

Športové súťaže a olympiády

Dňa 14. novembra sme sa zúčastnili súťaže vo floorbale, ktorá sa konala na Strednej odbornej škole rozvoja vidieka a Športového gymnázia v Dunajskej Strede. Mali sme silných súperov, ale na svoj výkon sme hrdí. Vďaka členom tímu: Tibor Bóka, Adam Fišer, Gábor Fodor, Adam Horváth, Dávid Hudec, Krištof Kósa, Kristián Kovács, László Nagy, Máté Varga, Ronald János a v neposlednom rade pani profesorke Mgr.Andrei Hegedűsovej.

Držíme vám palce v krajskom kole!

Mezei futáson – járási 3. hely

Športové súťaže a olympiády

Sorry, this entry is only available in Maďarčina.

Iskolánk diákjai 2017. szeptember 27-én Mgr. Hegedűs Andrea tanárnővel mezei futáson vettek részt a Bősön az Amadé – parkban. Összesítettben a járási versenyben a lányok csapata 3. helyezést ért el.

Gratulálunk a résztvevőknek a kitartásért és a kiváló versenyszellemért. A résztvevő diákok: Petőczová Réka (I. ZAB); Szabó Sáva (I. ZAB); Hobot Anna (I. ZAB); Bóka Tibor (I.ZAA M); Halász Patrik (I. ZAB).

Turnaj vo futsale

Športové súťaže a olympiády

Futsal alebo skôr staršie sálový futbal je halová obdoba futbalu. Vznikol v Brazílii pôvodne ako šport futbalových veteránov. Po futbalovej kariére sa presunuli hráči z trávnikov do menších plôch, do hál. Slovo futsal vzniklo spojením španielskeho resp. portugalského slova pre futbal (fútbol resp. futebol) a španielskeho resp. portugalského slova pre sálu (sala/salón resp. salão).  Hracia plocha je obdĺžnikového tvaru. Na hre sa zúčastňujú dve družstvá s 4 + 1 hráčmi a počet striedaní nie je obmedzený. Zápas trvá 2 × 20 min, pričom platí, že ak je lopta mimo hry, časomiera sa pozastavuje.

Čítať ďalej →

Zdravotníci tancovali

Športové súťaže a olympiády

Dňa 26. novembra 2016 sa konala súťaž – Pohár Akadémie tanca v Nitre. Našu školu reprezentovali žiačky z  IV. ZAA M triedy pod názvom: Zdravotníci tancujú.

Získali sme 3. miesto.

Družstvo pripravil: Zsolt Csiba

Tanečnú skupinu tvorili: Marcela Vontszeműová, Kristiána Farkasová, Orsolya Füssiová, Nikoleta Görfölová, Bianka Hacsíková, Nikoleta Koczkásová, Noémi Ollári, Viktória Simon, Petra Szabó, Renáta Vargová.

Gratulujeme!!!