+421 (0)31 552 26 50 szsdunstreda@gmail.com magyar verzió

Mimoškolské aktivity

Školský časopis

Stredná zdravotnícka škola sa vždy pokúšala o vytvorenie školského časopisu. Prvé vydanie uzrelo svetlo sveta v roku 1985 pod názvom „Tű“. Vydanie časopisu v tej dobe znamenalo náročné technické a nákladové problémy. Z týchto dôvodov nemal časopis dlhú životnosť.

Vďaka technickému pokroku, vytvoreniu počítačových učební a kreativite žiakov, náš školský časopis v roku 2012 zažil renesanciu. Časopis vychádza pod názvom ŠULIŠOK(k). Vychádza dvakrát ročne a obsahuje aj poukaz na oslobodenie od jednej odpovede. Zo začiatočných 50 kusov sme zvýšili predaj na 70 kusov.

ŠULISOKK_IV_ročník_2 číslo

ŠULIŠOK(k)_2015/16_1. číslo

ŠULIŠOK(k)2015

ŠULIŠOK(k)2014

Stredoškolská odborná činnosť – SOČ

SOČ je dobrovoľná, záujmová činnosť žiakov denného štúdia stredných škôl.

Dňa 26.3.2021 v Piešťanoch na Gymnáziu Pierra de Coubertina  sa konalo (dištančne) krajské kolo Stredoškolskej  odbornej  činnosti. Našu školu reprezentovali  Evelyn Bedeová III. ZAA M a Žaneta Hegyiová III. ZAB S v odboroch: Problematika voľného času a Zdravotníctvo a farmakológia. Dievčatá dôstojne reprezentovali našu školu. Účasťou v súťaži obohatili svoje odborné vedomosti.

 

Edukačný materiál

Cieľom nášho projektu je zvyšovať zdravotnú uvedomelosť laickej verejnosti. Edukačné letáky a materiály, ktoré sa týkajú rôznych zdravotníckych tém budú postupne prístupňované a rozširované na internetovej stránke školy. Za aktuálnosť a vedeckosť informácií obsiahnutých v letákoch zodpovedajú odborní učiteľia našej školy.

Žlčníková diéta
Diabetická diéta

Nesolená diéta

Charitatívna činnosť